Ładowanie...

Warto dać życie – świadectwa osób które dostały szansę aby się urodzić

Nawet po niepomyślnej diagnozie w ciąży warto dać życie. Zobacz historię osób, które zgodnie z prawem mogłyby zostać zabite jeszcze w łonie matki. Zobacz co mówią o swoim życiu.

Aleksandra Zielińska jest członkinią kadry narodowej w wyciskaniu leżąc, psychologiem, uczy się na studiach podyplomowych. Jednocześnie urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową – wadą, której podejrzenie stanowi w Polsce przesłankę do legalnej aborcji.

Zanim zdecydujesz o być lub nie być drugiego człowieka…

Aleksandra Zielińska jest członkinią kadry narodowej w wyciskaniu leżąc, psychologiem, uczy się na studiach podyplomowych. Jednocześnie urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową – wadą, której podejrzenie stanowi w Polsce przesłankę do legalnej aborcji. Czy naprawdę nie warto dać szansy, takim osobom jak Ola?

Publié par CitizenGO Polska sur samedi 6 Janvier 2018

 

Kasia Waliczek, która ma Zespół Turnera, opowiada z czym wiąże się ta przypadłość. Zespół Turnera jest jedną z przesłanek pozwalających na dokonanie aborcji w Polsce.

Poznaj Zespół Turnera – jedną z przesłanek pozwalających na ab…

Zespół Turnera jest jedną z przesłanek pozwalających na dokonanie aborcji w Polsce. W 2016 roku w samym tylko warszawskim szpitalu bielańskim dokonano aborcji na trzech dziewczynkach z tym zespołem. Kasia Waliczek, która ma Zespół Turnera, opowiada z czym wiąże się ta przypadłość. Każdy może sam ocenić czy obowiązujące prawo jest słuszne.

Publié par CitizenGO Polska sur jeudi 14 décembre 2017

 

Nick Vujicic – australijczyk pochodzenia serbskiego urodzony z rzadką chorobą znaną jako zespół tetra-amelia, czyli całkowitym wrodzonym brakiem kończyn.

 

O życiu opowiadają osoby z zespołem Downa