Ładowanie...

porozmawiaj z księdzem

  • Pogotowie duchowe

www.pogotowieduchowe.pl

Telefoniczna pomoc duchowa dla osób przeżywających kryzys. 7 dni w tygodniu 18 godzin na dobę dyżurują kapłani gotowi wysłuchać trosk, udzielić wsparcia oraz wskazówek dalszego postępowania w trudnych sytuacjach życiowych.

  • Katolickie telefony zaufania
LOKALNIE:
  • Fundacja „Vita Familiae” Poradnia Rodzinna w Łomży
Łomża, ul. Sadowa 3, tel. 86 473 55 14
zobacz na mapie
Jak dojechaćEksportuj jako KML dla Google Earth/Google MapsOtwórz niezależną mapę w trybie pełnoekranowymUtwórz kod obrazkowy QR dla niezależnej mapy w trybie pełnoekranowymEksportuj jako GeoJSONEksportuj jako GeoRSS
Fundacja 'Vita Familiae' Poradnia Rodzinna

ładowanie mapy - proszę czekać...

Fundacja \'Vita Familiae\' Poradnia Rodzinna 53.177696, 22.079269 Pomoc duszpasterska, kierownictwo duchowe, problemy wiary, sumienia i etyki małżeńskiej, porady dotyczące życia małżeńskiego. Poradnia czynna od poniedziałku do czwartku w godz. 16.00 do 19.00. Na spotkanie należy umówić się wcześniej osobiści lub telefonicznie pod numerami: tel. 0-86 473 55 14 w godz. 16.00 - 19.00 (poniedziałek-czwartek). Porad udzielają także: Doradca Życia Rodzinnego, Instruktor Naturalnego Planowania Rodziny, Prawnik świecki, Prawnik kapłan, Psycholog świecki, Psychiatra, Pedagog, Pediatra, Logopeda, Radny Miasta, Doradca finansowy. Porady udzielane są bezpłatnie. www.diecezja.lomza.pl/ruchy-i-stow/stowarzyszenia/vitae-familiaeSadowa 3, Łomża, Polska (Wskazówki dojazdu)

Pomoc duszpasterska, kierownictwo duchowe, problemy wiary, sumienia i etyki małżeńskiej, porady dotyczące życia małżeńskiego. Poradnia czynna od poniedziałku do czwartku w godz. 16.00 do 19.00. Na spotkanie należy umówić się wcześniej osobiści lub telefonicznie pod numerami: tel. 0-86 473 55 14 w godz. 16.00 – 19.00 (poniedziałek-czwartek). Porad udzielają także: Doradca Życia Rodzinnego, Instruktor Naturalnego Planowania Rodziny, Prawnik świecki, Prawnik kapłan, Psycholog świecki, Psychiatra, Pedagog, Pediatra, Logopeda, Radny Miasta, Doradca finansowy. Porady udzielane są bezpłatnie. www.diecezja.lomza.pl/ruchy-i-stow/stowarzyszenia/vitae-familiae

  • Telefon zaufania „Linia braterskich serc” w Radomiu
Bezpłatna infolinia 0 800 311 800 czynna od poniedziałku do piątku od 18.00 do 22.00.

Wykaz dyżurów: poniedziałek – księża, wtorek – policjanci i prawnicy, środa – poradnictwo rodzinne, czwartek – psycholodzy i terapeuci, piątek – pedagodzy i katecheci. Codziennie specjaliści od uzależnień.

  • Katolicki Telefon Zaufania w Sosnowcu
tel. 32 29 29 893 czynny od poniedziałku do piątku w godz. 18.00 – 21.00.

Pod ten numer możesz dzwonić, gdy: jest Ci trudno, przeżywasz kryzys w swoim małżeństwie lub rodzinie, nie potrafisz porozumieć się z dzieckiem, źle się dzieje w związku z bliską Ci osobą, doznajesz przemocy, masz kłopoty w pracy lub w szkole, pokłóciłeś się z przyjaciółmi, nie jesteś w stanie dogadać się z rodzicami, czujesz się samotny, masz kłopoty z samym sobą (może popadasz w uzależnienia), znalazłeś się w jakiejkolwiek innej sytuacji, z którą nie dajesz sobie rady, potrzebujesz rozmowy z kimś, kto nie zna Ciebie i Ty go nie znasz. Porady udzielane są anonimowo.

  • Katolicki Telefon Zaufania w Katowicach
tel. 32 253 05 00

Całodobowy anonimowy telefon. Człowiek dyżurujący przy Telefonie Zaufania nie rozwiązuje problemów, nie poucza, nie ocenia, nie podejmuje decyzji – wystarczy, że jest i wysłucha. Uświadamia rozmówcom ich uczucia, odkrywa w nich to, co najbardziej wartościowe i co może się stać silą do przemiany. Kiedy zachodzi potrzeba kontaktu ze specjalistą, łączy z konsultantem lub informuje daną osobę, gdzie może uzyskać profesjonalną pomoc w konkretnym problemie. Są to zarówno psychologowie, prawnicy, lekarze, jak i kapłani (ci mają dyżury przede wszystkim w nocy).